Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 20:44 Bu haber 1414 kez okundu
 
TİCARET ODASINDA IPARD II 8.BAŞVURU ÇAĞRI İLANI HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ
Polatlı Ticaret Odası ve Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi bölgesi ortaklığında üyeleri bilgilendirmeye yönelik IPARD II 8. Çağrı Programı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda 8. Çağrı Programında yapılan değişiklikler Danışman Osman ARSLAN tarafından anlatıldı.
EKONOMİ Haberi
TİCARET ODASINDA IPARD II 8.BAŞVURU ÇAĞRI İLANI HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Polatlı Ticaret Odası ve Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi bölgesi ortaklığında üyeleri bilgilendirmeye yönelik IPARD II 8. Çağrı Programı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda 8. Çağrı Programında yapılan değişiklikler Danışman Osman ARSLAN tarafından anlatıldı.
IPARD II Programı Sekizinci Başvuru Çağrı İlanı kapsamında Proje Başvuru ve Kabul İşlemleri 02.01.2020 tarihi saat 09:00 itibariyle başladı. Ticaret Odası başvurular hakkında detaylı bilgi vermek ve üyeleri  IPARD başvuruları hakkında yönlendirme yapmak için bilgilendirme toplantısı tertip etti. Danışman Osman ARSLAN tarafından yapılan bilgilendirme sunumunda ; IPARD-II programı desteklenen iller,  sektörler ve harcamalar, tarımsal işletmelerin fiziki varlıklarına yönelik yatırımlar, tarım ve balıkçılık ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması ile ilgili fiziki varlıklara yönelik yatırımlar, bitkisel üretimin çeşitlendirilmesi, bitkisel ürünlerin işlenmesi ve paketlenmesi , destek verilen uygun harcama alanları,proje başvuru ve ödeme süreçleri hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.
Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: TİCARET, ODASINDA, IPARD, II, 8.BAŞVURU, ÇAĞRI, İLANI, HAKKINDA, BİLGİLER, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı