Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 18:11 Bu haber 2416 kez okundu
 
'' Sen Gönüllerin Şampiyonusun! ''
Kanal D’de yayınlanan ‘’ Benimle Söyle’’ adlı programa katılan Haymana doğumlu ve Polatlı’da yaşayan Erhan Uçar ile özel röportaj gerçekleştirdik. Programda doğal tavırları ve konuşmasıyla dikkatlari üzerine çeken Uçar'a yarışmayı kazanamasada herkesin gönlünü fethetmişti. Uçar’a programda neler yaşandığını, program sonra neler yaşadığını sorduk.
POLATLI Haberi
'' Sen Gönüllerin Şampiyonusun! ''

Kanal D’de yayınlanan ‘’ Benimle Söyle’’ adlı programa katılan Haymana doğumlu ve Polatlı’da yaşayan Erhan Uçar ile özel röportaj gerçekleştirdik. Programda doğal tavırları ve konuşmasıyla dikkatlari üzerine çeken Uçar'a yarışmayı kazanamasada herkesin gönlünü fethetmişti. Uçar’a programda neler yaşandığını, program sonra neler yaşadığını sorduk. 
 
-Erhan Uçar kimdir?
Adım Erhan Soyadım Uçar, 30 Yaşındayım. Ankara ilçesi Haymana doğumluyum. Polatlı'da yaşıyorum. Müzikle ekmeğimi kazanıyorum. 12 yaşından beri düğünlere gidiyorum, şarkı söylüyorum.
 
 
benimle söyle yarışmasına başvurdum işte, benimle söyle yarışmasında sağolsun insanlar bana çok güzel mesajlar yolladı.
 
-Yarışmaya nasıl katılmaya karar verdin? 
Yarışmadan bana instagram adresime bir mesaj geldi. Böyle böyle bir yarışma var diye. İlk başta önemsemedim hani beni kandıracaklarını düşündüm. Sonra baktım ki Hüseyin Kağıt abimiz orada, jüri üyeliği yapıyormuş. Bende Hüseyin abiye söyledim, abi dedim, benimle söyle adında bir yarışma varmış, beni çağırıyorlar acaba gerçek mi diye sordum soruşturdum o da sorun yok kardeşim yarışma vehesap gerçek dedi. Bende yarışmaya katıldım. Daha sonra istanbul'a gittim orada öncelikle ön elemelere katıldım. Orada sesimi beğendiler ondan sonra beni çekimlere çağırdılar ve çekimlere gittim.
 
-Yarışmaya çıktığında nasıl htin?
 
Şarkıyı söylemeden önce biraz heyecanlıydım. Çünkü 100 jüri vardı. Orada ki atmosfer orada ki seyirciler açıkçası bana biraz heyecan yaptırdı. Ama daha sonra heyecanımı yendim ve jüriyi etkiledim. 80 kişiyi döndürdüm 1 kişiyle elendim. Sağlık olsun insanlar gerçekten arkamda durdu, sizler sağolun destek oldunuz. Herkesten Allah razı olsun buralara kadar geldim. 
 
 
 
Birce Akalay ile bir diyalog yaşadın. Neler oldu orada?
 
İlk önce mikrofonu Birce hanıma verdiler ve sordular neden kalkmadın diye. O da şöyle bir cevap verdi, ''Diğer arkadaşlara ayıp olmasın diye kalkmadım.'' Benim sesimi beğendiğini kendisi de bana dile getirmişti. Uzun hava okurken ben mesela tüylerinin diken diken olduğu görüntüler bile vardı. Ama kendisinin bu ifadesi beni gerçekten çok kırdı ve incitti, ondan dolayı biraz onun konuşmalarına fırsat vermedim. Ses varsa insanlarda o saatte etkiliyorsa, sabahın 4'de sahneye çıktım bu arada.  Bence dönmesi gerekirdi ondan ötürü biraz böyle konuşmasına kırıldım ve bu konuşmaları yaptım. Saygınlığımı bozmadım 
gerekeni söyledim. İnsanlar zaten dinlediler ve gördüler. Sağlık olsun her şeyde bir hayır  vardır hakkımızda hayırlısı buymuş. Buralara kadar gelmekte iyi bir şey, herkesten allah razı olsun tüm arkamda duranlardan.
 
- Hüseyin Kağıt'tan albüm sözünüde aldın? Başladınız mı çalışmalara?
 
Allah tekrar tekrar razı olsun. Daha sonra ise Hüseyin abiye orada mikrofon uzatıldı. Zaten beni tanıyordu ve benden bahsetti. Sağolsun Hüseyin abim gerçekten tüm müzisyenlere her zaman sahip çıkıyor ve destekliyor. Bana çok güzel mesajlar yolladı ve hep tebrik ediyordu. Mikrofon aldı orada ve dedi ki hepinizin önünde söz veriyorum albümünü ben yapacağım dedi. Öyle bir söz verdi. İşlerin yoğunluğundan dolayı başlayacağız 1-2 haftaya. 1 klip yapacağız ve bir de onunla düet yapacağım. 
 
- Son olarak eklemek isteğin neler?
Son olarak ta söylemek istediğim şey, öncelikle değerli Polatlı Meydan Haber Gazetesi'ne çok teşekkür ediyorum.. Allah razı olsun bana böyle bir fırsatı sunduğunuz için.Tüm Ankara ve tüm Haymana halkına, tüm beni izleyenlere, tüm bana facebook olsun youtube olsun instagram olsun beni her hangi bir sosyal medya platformundan destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Allah herkesten razı olsun, iyi ki varsınız sağolun.
Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: '', Sen, Gönüllerin, Şampiyonusun!, '',
Yorumlar
Haber Yazılımı