Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 14:32 Bu haber 322 kez okundu
 
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın Ramazan Ayı Mesajı
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya yayınladığı bir mesajla Polatlı Halkı'nın Ramazan Ayı'nı kutladı. Ramazan Ayı'nın kırgınlıkların, küslüklerin unutulduğu mukaddes bir ay olduğuna değinen Yıldızkaya mesajına şu sözlerle devam etti;
- Haberi
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın Ramazan Ayı Mesajı

Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan mübarek Ramazan ayına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Feyiz, bereket, af ve mağfiretlerle dolu Ramazan Ayı, kırgınlıkların unutulduğu ve yüzlerin güldüğü en mukaddes aydır. 

 

Yardımlaşma ve dayanışmanın doruklarda yaşandığı bu ayda rahmet kapıları sonuna kadar açılır. Oruç, ibadet ve sabır ayı olan Ramazan; tüm İslam alemi için en anlamlı zaman dilimidir. Ramazan; hepimiz için kaynaşma, paylaşma, bir arada olma ve hoşgörünün adıdır. Mübarek Ramazan, yardımlaşmanın, sevginin, kardeşliğin, mutlulukların, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardım edenin de yardım görenin de mutlu olduğu, huzur bulduğu aydır. Bu mübarek ay boyunca sofralarımızdan ve sıcak yuvalarımızdan bolluk ve bereketin eksik olmaması dileğiyle; Cenab-ı Allah’tan tuttuğumuz oruçları ve işlediğimiz hayırları kabul etmesini diliyorum. 

 

Ramazan Ayı boyunca gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmaması umuduyla; Polatlılı hemşehrilerim başta olmak üzere milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Ayı’nı kutluyor, şehrimize ve yuvalarımıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 

 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı, Belediye, Başkanı, Mürsel, Yıldızkaya’nın, Ramazan, Ayı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı