Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 09:32 Bu haber 1383 kez okundu
 
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
POLATLI Haberi
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Toplumumuzun gözü, kulağı ve sesi olarak; doğru ilkeli ve tarafsız haberleri bizlerle buluşturan basın mensuplarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, her zaman ve her yerde büyük bir özveri ile bu şerefli mesleği icra eden basınımız; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır.

 

Günümüzde Türk Basını; gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı, internet haberciliği gibi alanlarda önemli gelişmeler kaydetmiştir. Ülkemiz ve şehrimiz  gündemine ait gelişmeleri sıcağı sıcağına kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk, fedakarlık ve vicdan gerektiren, zor fakat onurlu bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

 

Polatlı Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde şehrimizde bu önemli mesleği icra eden gazetelerimizin ve basın mensuplarımızın yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle; çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı, Belediye, Başkanı, Mürsel, Yıldızkaya’nın, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı