Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 13:54 Bu haber 166 kez okundu
 
POLATLI BELEDİYESİ YAZ ŞENLİKLERİ COŞKUYLA DEVAM EDİYOR
Polatlı Belediyesi tarafından haftanın üç günü TCDD Gar Bahçesi’nde gerçekleştirilen Yaz Şenlikleri vatandaşlarla dolup taşmaya devam ediyor.
POLATLI Haberi
POLATLI BELEDİYESİ YAZ ŞENLİKLERİ COŞKUYLA DEVAM EDİYOR

Yaz başından bu yana her hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 21.00’da Gar Bahçesi’nde gerçekleştirilen Polatlı Belediyesi Yaz Şenlikleri Polatlılılardan büyük ilgi görüyor. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteğiyle Polatlı Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen gösteriler eşliğinde Polatlı dolu dolu bir yaz dönemi geçiriyor.

Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 21.00’da Gar Bahçesi’nde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında yaz boyunca İnteraktif Showlar, Animasyon Gösterileri, Halk Oyunları Gösterileri, Kukla ve Hacivat – Karagöz Gösterileri vatandaşlarla buluşuyor. Her hafta birbirinden farklı müzik gruplarının konserleri eşliğinde gerçekleştirilen şenliklerde; çocuklara özel etkinlikler ve ve sürpriz ödüllü yarışmalar sahne alıyor. Polatlı Belediyesi Yaz Şenlikleri yaz sonuna kadar haftanın üç günü feshane alanında perdelerini açmaya devam edecek. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: POLATLI, BELEDİYESİ, YAZ, ŞENLİKLERİ, COŞKUYLA, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı