Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 18:41 Bu haber 275 kez okundu
 
POLATLI BELEDİYEBAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN 14 MAYIS ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 14 Mayıs Çiftçiler Gününü kutladı.Yıldızkaya Kutlama mesajında şu cümlelere yer verdi.
POLATLI Haberi
POLATLI BELEDİYEBAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN 14 MAYIS ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Toprağın, suyun, havanın ve tabiatın dostu çiftçi kardeşlerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır.

Geçmişten gelen büyük bir tarımsal mirasa sahip, farklı medeniyetlerin beşiği olmuş Polatlımızda; çiftçilerimiz verimli topraklarımızı yoğun bir emek ve fedakârlıkla işleyerek bölgenin, hatta Türkiye'nin en önemli tarımsal üretim yapan merkezleri arasında ilk sıralara taşımışlardır. Kıymetli Çiftçilerimiz; tarlasında, bahçesinde gece gündüz demeden çalışarak ailesine, evine ve ülkemize üretimle değer katmışlardır.

Bu duygu ve düşünceler eşliğinde; tarımı güçlü, çiftçisi mutlu bir ülkenin güneşinin daha parlak, geleceğe dair umudunun daha güçlü, ufkunun daha aydınlık olacağına dair sarsılmaz inancımızı ifade ederek, tüm üreticilerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutluyor; tüm çiftçilerimize bereket ve bolluk diliyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: POLATLI, BELEDİYEBAŞKANI, MÜRSEL, YILDIZKAYA’NIN, 14, MAYIS, ÇİFTÇİLER, GÜNÜ, KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı