Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 17:27 Bu haber 615 kez okundu
 
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) KUTLAMA MESAJI
Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Polatlımızda da kıymetli evlatlarımızın katılacağı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
POLATLI Haberi
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) KUTLAMA MESAJI

Geleceğimizin mimarı gençlerimiz yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almak ve kendilerine güzel bir gelecek inşa etmek için gayret gösterecekler. 

 

Sınavların sonuçları ne olursa olsun gençlerimiz bizler için en büyük değerdir. Hep birlikte gençlerimizi kendilerine, ailelerine, topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan; çevresi ile barışık, toplumla iyi ilişkiler kuran, işbirliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, dürüst, erdemli, iyi ve mutlu birer evlat olarak yetiştirmek en büyük dileğimiz ve gayemizdir.

 

Sevgili Gençler;

 

Gayret, emek ve çalışmalarınızın meyvesini alacağınız sınav heyecanınıza yürekten katılıyor, ben de sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bu duygu ve düşüncelerle 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak tüm evlatlarımıza başarılar diliyor, gözlerinden öpüyorum.

 
 
 
Ek alanı
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: POLATLI, BELEDİYE, BAŞKANI, MÜRSEL, YILDIZKAYA’NIN, YÜKSEKÖĞRETİM, KURUMLARI, SINAVI, (YKS), KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı