Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 14:53 Bu haber 585 kez okundu
 
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
POLATLI Haberi
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI


Rahmeti, bereketi ve mağfireti ile gönüllerimize huzur iklimi getiren mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken; tüm İslam alemini birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü ile kuşatan bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı pek çok iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı, toplumumuzu kaynaştıran, yardımlaşma ruhumuzu yaşatan kıymetli bir zaman dilimidir.

Ramazan Bayramı; tuttuğumuz oruçların mükafatı, bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bereketli ve rahmani bir hazinedir. Tüm Türk İslam aleminin sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde geçirmesini dilediğimiz Ramazan Bayramı; hemşehrilerimizi birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren en önemli değerlerimizden biridir. 

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin sağlık ve mutluluğuna, bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olması dileğiyle; başta Polatlımız olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Mürsel Yıldızkaya

Polatlı Belediye Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: POLATLI, BELEDİYE, BAŞKANI, MÜRSEL, YILDIZKAYA’NIN, RAMAZAN, BAYRAMI, KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı