Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 13:37 Bu haber 54 kez okundu
 
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Varlıklarıyla bizlere güç veren, hayatımızın her anında en büyük yol göstericimiz, en güçlü dayanak noktamız olan özveri, fedakârlık, güven ve sorumluluk abidesi tüm babaların 21 Haziran Babalar Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
POLATLI Haberi
POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’NIN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Ömür boyu haklarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz ve asla ödeyemeyeceğimiz; bizleri geleceğe güvenle hazırlamak için büyük bir çaba gösteren, himaye eden, kuşatan ve güven veren babalarımız sıcak yuvalarımızın direkleridir.

Babalarımız dünyaya gelişimizden, kendi ayaklarımız üzerinde duruncaya hatta kendi ailemizi kuruncaya kadar bizlere maddi, manevi büyük destek veren sırtımızı yasladığımız dağdır. Türk aile yapısının temel direği olan babalarımız ömrünün her döneminde evlatlarının mutluluğunu düşünen, müreffeh bir hayat yaşamaları için kendinden ödün veren, bizlere kol kanat geren koca çınarlardır. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken; sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve ailelerimizin mutluluğunu sağlayabilmek amacıyla her türlü fedakarlığı gösteren en değerli varlıklarımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm babaların 21 Haziran Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor; aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.

Mürsel Yıldızkaya

Belediye Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: POLATLI, BELEDİYE, BAŞKANI, MÜRSEL, YILDIZKAYA’NIN, BABALAR, GÜNÜ, KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı