Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 21:54 Bu haber 481 kez okundu
 
MHP POLATLI İLÇE BAŞKANI UĞUR GÜNGÖR’ÜN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
- Haberi
MHP POLATLI İLÇE BAŞKANI UĞUR GÜNGÖR’ÜN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Ülkemizin her bir karış toprağı için yaptıkları kahramanlıklarla tarihimize adlarını altın harflerle yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. İstiklalimizi korumak, ülkemizin her köşesinde huzur ve emniyeti sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve canı pahasına vatanını korumayı görev edinen bir milletin evlatları olarak 19 Eylül Gaziler Günü’nü idrak ederken gazilerimizin ve şehitlerimizin ailelerinin gururlarını ve kederlerini yürekten paylaşıyoruz.

Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Bugün hür ve bağımsız yaşıyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Ülkemizin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar ekleyen aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. 19 Eylül Gaziler Günü Kutlu olsun.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, POLATLI, İLÇE, BAŞKANI, UĞUR, GÜNGÖR’ÜN, 19, EYLÜL, GAZİLER, GÜNÜ, KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı