Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 09:38 Bu haber 617 kez okundu
 
MHP İLÇE BAŞKANI UĞUR GÜNGÖR’ÜN 10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
POLATLI Haberi
MHP İLÇE BAŞKANI UĞUR GÜNGÖR’ÜN 10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Gücünü milletten alarak mesai kavramı gözetmeden çalışan ve Türk milletinin sesi olan basın mensuplarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüzde iletişim dünyasının en güçlü organları arasında yer alan basın; halkın haber alma kaynağı, kamuoyu oluşturma, kamuoyunu bilinçlendirme ve ifade özgürlüğünün en büyük teminatlarındandır.

Türk Basını; toplumumuz için her zaman aydınlatıcı, iyi ve doğruyu göstericidir. Haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasimizin en yılmaz savunucusu olan bir güçtür. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen görev anlayışı ve sorumluluk bilinci içerisinde; zor şartlarda görevlerini yerine getirmeye çalışan tüm gazetecilerimizi yürekten tebrik ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Polatlımızın değerli gazetecileri olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İLÇE, BAŞKANI, UĞUR, GÜNGÖR’ÜN, 10, OCAK, DÜNYA, ÇALIŞAN, GAZETECİLER, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı