Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 12:10 Bu haber 697 kez okundu
 
Mansur Yavaş İlçeleri Ziyaret Etti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hafta sonunda ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Yavaş, Polatlı ilçesine bağlı Sarıoba Mahallesi ve Nallıhan Uluköy Mahallesi’nde yağışların bol olması için düzenlenen “Yağmur ve Şükür Duası” davetine katıldı.
- Haberi
Mansur Yavaş İlçeleri Ziyaret Etti

BEREKET İÇİN DUALAR EDİLDİ

         Sarıoba Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yavaş, bereket için edilen duaların kabul olması temennisinde bulunarak, “Geçimlerini tarım ve hayvancılıkla sağlayan hemşehrilerimize bereketli ve bol kazançlı bir yıl diliyorum. Bizler bölge sakinlerimize daha iyi hizmetler sunmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

          Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan yağmur ve şükür duasının ardından imece usulü hazırlanan et ve pirinçten yapılan yemekler ikram edildi.

SAĞLIK OCAĞI YENİLENECEK

         Vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Yavaş, Sarıoba Mahallesi’nin sağlık ocağının da yenilenmesi talebini de geri çevirmedi, en kısa sürede tadilatının yapılacağını söyledi.

          Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Metin Baysar, CHP Büyükşehir Meclis Üyesi Selami Ovacık, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve İYİ Parti Temsilcilerinin eşlik ettiği Başkan Yavaş, vatandaşların altyapıdan ulaşıma kadar olan taleplerini de tek tek not aldı.

BAŞKAN YAVAŞ'A SEVGİ SELİ

         Polatlı'dan ayrıldıktan sonra yol kenarında bekleyen Nallıhan'a bağlı Uluköy Mahallesi sakinlerinin de davetini kırmayan Başkan Yavaş, Uluköy Mahallesini de ziyaret ederek, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

         Başkan Yavaş, burada da “Yağmur ve Şükür Duası”na katılarak, “Allah dualarınızı kabul etsin. Bölgemizin sorunlarını biliyoruz, ne gibi zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını biliyoruz. Hep birlikte mahallelerimizi kalkındırmak için elbirliğiyle çalışacak ve inşallah sorunların üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mansur, Yavaş, İlçeleri, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı