Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 20:13 Bu haber 727 kez okundu
 
KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ KAYMAKAM TUNÇER, KIBRIS GAZİSİ SELAMİ İSA’YI ZİYARET ETTİ
POLATLI Haberi
KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ KAYMAKAM TUNÇER, KIBRIS GAZİSİ SELAMİ İSA’YI ZİYARET ETTİ

İlçemiz Kaymakamı Sayın Mahmut Nedim Tunçer ve Eşi Hanımefendi Aysel Tunçer;  beraberinde Garnizon Komutan V. Albay Haluk Albayrak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Eşi Şaduman Yıldızkaya, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Emel Üneşi,  İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amir V. Meftun Kurt ile birlikte Kıbrıs Gazisi Selami İsa’yı ziyaret etti.

Kaymakam Tunçer; “Tarih boyunca zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletimizin, sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhu tüm dünyaya örnek olmuştur. Milletimizin kazandığı büyük zaferlerin temelinde canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimiz ile gazilerimiz yer almaktadır. Bu vatan ve bizler, bu topraklar için bedel ödemiş olanları asla unutmayacağız. Bizler inanıyoruz ki şehitlerimiz Allah katında diridirler ve cennette en güzel makamlarla mükâfatlandırılacaklardır. Tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle yâd ediyorum. Bizler huzur içerisinde yaşıyorsak bunları aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.” dedi.

Ziyaret, tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti okunup dualar edilmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: KURBAN, BAYRAMI, ÖNCESİ, KAYMAKAM, TUNÇER,, KIBRIS, GAZİSİ, SELAMİ, İSA’YI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı