Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 10:34 Bu haber 1580 kez okundu
 
KALİTENİN ADRESİ ''BAYRAKTUTANLAR''
Bu hafta sizleri buram buram Anadolu kokan bir kapıya götürüyoruz. Bayraktutanlar Yöresel Lezzetlerin Durağı.. Maraş salçasından tutun da Hakkari balına kadar ne ararsanız bulabileceğiniz enfes lezzetler Polatlı halkını bekliyor. Bu Haftaki durağımıza uğramadan geçmeyin..
- Haberi
KALİTENİN ADRESİ ''BAYRAKTUTANLAR''

 

Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
Ben Emine Bayraktutan, 43 yaşındayım Polatlı’da yaşıyorum. 4 yıldır bu mesleği icraa ediyorum. 
Say Say Bitmeyen Lezzetler!
Bünyenizde kaç çeşit ürün barındırıyorsunuz?
Bizim ürünlerimizin her birinden fazla fazla var. Örneğin sadece siyah zeytin değil zeytinin çeşitlerini de satıyorum. 10 çeşit peynirim, 15 çeşit doğal sirkem, 4 çeşit peynirim var.  Salça çeşitlerimde aynı şekilde doğal ve birden fazla ayrıca Maraş’tan geliyor. Müşterimin arzusuna göre her ürünüm bulunuyor. Hiçbir müşterimi eli boş gönderdiğimi hatırlamıyorum. Bunların yanı sıra bazı doğal yağ çeşitlerim var. Onlarda raflarda alıcısını bekliyor. Çeşitleri sayarak bitiremem, Polatlı halkımızı ürünlerimizi görmeleri için dükkanımıza bekliyoruz.
Hiçbir Ürünümü Ziyan Etmem!
Bunca ürün, bunun sıcakta durması gereken var soğukta durması gereken var. Bu ürünleri nasıl muhafaza ediyorsunuz?
Ürünlerimi elbette yerine göre dolapta veya oda sıcaklığında bekletiyorum. Sorun bir müşterime bu zamana kadar tadı bozuk bir ürün dahi satmadım. Çünkü ben ürünlerimi sipariş ederken çok getirtmiyorum, yeteceği miktarda getirtiyorum. Ertesi gün bitse bile tekrar istiyorum. Hiçbir ürünüm ziyan olmaz.  Bundan kaynaklı koruma sistemim hem benim için hem bizlere güvenen devamlı müşterilerimiz için oldukça dikkat içeriyor. 
Ramazan Bayramı’na Özel Sürpriz İndirim Bayraktutanlar’da 
Ramazan Bayramı’na özel bir fırsat kampanyanız var mı?
Evet, doğal fındık ezmemiz var. Biz bayrama özel herkesin boğazından geçsin diye kilosunda normal fiyatından indirimli olarak satacağız. Gelip tatsınlar eğer beğenmezlerse almazlar ancak bu güne kadar fındık ezmesinin tadına bakıp almayana rastlamadım. 
Böyle Kaliteyi Hiçbir Yerde Bulamazsınız
Öyleki Polatlı’da tercih edilen esnafların önde gelen ismisiniz. Peki bu tercih edilmenin altında yatan özel sebep nedir?
Her şeyden önce insanız, tebessümü, memnuniyeti ve saygıyı asla eksik etmeden hoş görü ile yaklaşmalıyız. Ben bu yaşıma kadar hep bunu yaptım. Elbette ürünlerimin lezzetini tartışmayız ancak lezzetten ziyade benim kalitemin adresi yukarıda saydığım dört maddede saklı. 
Doğal ürünlerim ise bunların yanında hediye çeki misali. Yani diyeceğim şu ki bende överim yumurtamı, peynirimi, sütümü, tereyağımı. Ancak Polatlı bizi seviyorsa sebebi insan olmayı bildiğimiz içindir.

HABER: Gözde AYKAN

 
 
Kaynak: Editör: Gözde Aykan
Etiketler: KALİTENİN, ADRESİ, ''BAYRAKTUTANLAR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı