Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 17:26 Bu haber 388 kez okundu
 
İLÇEMİZDE KURUM AMİRLERİ VE İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İlçemizde Kurum Amirleri ve İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı.
POLATLI Haberi
İLÇEMİZDE KURUM AMİRLERİ VE İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kaymakamlık Binası Toplantı Salonunda İlçe ve Bölge Müdürleri, Şube Müdürleri ile Dernek Başkanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantı; İlçemiz Kaymakamı Sayın Mahmut Nedim Tunçer başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde yaptığı konuşmada, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve koordinasyonun önemine vurgu yapan Kaymakam Tunçer; bu tür toplantılarda asıl amacın, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunun üzerinde durdu.

Bununla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, “Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.” Dedi.

Kaymakam Tunçer, tespit ve değerlendirmelerde bulunarak birimlerde verilmekte olan hizmetlerin, projelerin, yatırımların ve faaliyet süreçlerinin takibinin azami hassasiyetle etkin ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

İlgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin söz almalarıyla devam eden toplantı, görüş ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLÇEMİZDE, KURUM, AMİRLERİ, VE, İLÇE, İDARE, ŞUBE, BAŞKANLARI, TOPLANTISI, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı