Haber Detayı
14 Aralık 2019 - Cumartesi 16:36 Bu haber 3444 kez okundu
 
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Eski Duatepe Devlet Hastanesi'nde İncelemelerde Bulundu!
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları ile beraber Polatlı ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.
POLATLI Haberi
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Eski Duatepe Devlet Hastanesi'nde İncelemelerde Bulundu!

Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları ile beraber Polatlı ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette İl Sağlık Müdürü, eski Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm ve beraberindeki heyet, Polatlı İlçe Kaymakamı Sn. Mahmut Nedim Tunçer'i de makamında ziyaret etti. Polatlı İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlığı Merkezi' ni ziyaret eden Müdür Gülüm, personel ile sohbet etti. Ziyarette Müdür Gülüm Polatlı İlçe Sağlık Müdürü tarafından ilçedeki sunulan hizmetler hakkında brifing verildi. Son olarak Polatlı Devlet Hastanesi' ni ziyaret eden heyet , personel ve tedavi gören hastalar ile sohbet etti. Ziyarette eşlik eden Hastane Başhekim, sunulan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: İl, Sağlık, Müdürü, Prof., Dr., Mehmet, Gülüm, Eski, Duatepe, Devlet, Hastanesi'nde, İncelemelerde, Bulundu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı