Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 15:16 Bu haber 19016 kez okundu
 
Helal olsun sana Ali Başkan! Polatlı pazarında başlatılan yardım kampanyası tüm Türkiye'ye yayıldı
Ankara'nın Polatlı ilçesinde kurulan pazarda ihtiyaç sahiplerine ücretsiz sebze ve meyve dağıtımı yapıldı. Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca tarafından organize edilen sosyal sorumluluk kampanyası tüm Türkiye'de aynı anda başladı.
POLATLI Haberi
Helal olsun sana Ali Başkan! Polatlı pazarında başlatılan yardım kampanyası tüm Türkiye'ye yayıldı

Ankara'nın Polatlı ilçesinde kurulan pazarda ihtiyaç sahiplerine ücretsiz sebze ve meyve dağıtımı yapıldı. Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu  Başkanı Ali Karaca tarafından organize edilen sosyal sorumluluk kampanyası tüm Türkiye'de aynı anda başladı. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süresincinde pazarcı esnafı olarak ihtiyaç sahipleri ailelere yardımcı olmak için böyle bir kampanya başlattıklarını belirten Karaca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na bu şekilde destek verdiklerini bildirdi.

Tüm Türkiye'de bu kampanyanın başladığını belirten Karaca, '' Türkiye'deki bütün pazarcı esnafımız Türkiye genelinde pazar girişlerine sebze ve meyve koyarak yardıma ihtiyacı olan bütün halkımıza destek vermek amacıyla kampanya başlattık. Sayın Cumhurbaşkanımızın  biz bize yeteriz kampanyasına Türkiye'deki yüzbinlerce pazarcı esnafı olarak bizde destek veriyoruz. Pazaryerlerimizin giriş noktasına sebze ve meyve ihtiyacı olan herkese bu yardımı yapacağız. Böyle bir günde birlik ve beraberlik zamanı. Devleti yaşatki devlet yaşasın.  Devlet varolsun. Bizlerde sayın Cumhurbaşkanımızın kampanyasına destek oluyoruz. İnşallah kazasız belasız bu cennet vatanımız bu illetten kurtulur. '' sözlerine yer verdi.

İhtiyaç sahibi aileler başta Polatlı pazarı olmak üzere tüm Tükiye'de ki pazar girişlerinde sebze ve meyve yardımı alabiliyorlar. 

Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: Helal, olsun, sana, Ali, Başkan!, Polatlı, pazarında, başlatılan, yardım, kampanyası, tüm, Türkiye'ye, yayıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı