Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 17:35 Bu haber 5298 kez okundu
 
Eşsiz Lezzet Waffle Planet
Açıldığı ilk günden beri Polatlı halkının yoğun ilgisini çeken Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan Waffle Planet işletmecisi Birol Arslan ile röportaj gerçekleştirdik. Genç bir girişimci olan Arslan bizlere bu kadar lezzetli olmalarının sırrını açıkladı.
YAŞAM Haberi
Eşsiz Lezzet Waffle Planet

Açıldığı ilk günden beri Polatlı halkının yoğun ilgisini çeken Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan Waffle Planet işletmecisi Birol Arslan ile röportaj gerçekleştirdik. Genç bir girişimci olan Arslan bizlere bu kadar lezzetli olmalarının sırrını açıkladı.
 
Merhaba sizleri ve firmanızı tanıyabilir miyiz?
Ben Birol Arslan ve evli ve 1 çocuk babasıyım. Kurulduğumuz günden bugüne dünyanın çeşitli ülkelerinde en popüler waffle markası Waffle Planet olarak; Rengarenk ve bol çeşitli malzemesi ile efsanevi wafflelımızı Belçika, Sırbistan, Umman ve Ekvator’ dan sonra Türkiye’de Polatlı da Türkiye de çeşitli illerimiz de şubelerimiz bulunmaktadır. Kalite, servis, ve kusursuz hizmet anlayışımızla koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Müşterilerimize her zaman taze ve en lezzetli ürünleri Waffle Planet standartlarında, görsel bir şölen ile tamamlayıp sunuyoruz. Belçika’da başlayan lezzet yolculuğumuza franchise sistemi ile tüm Türkiye’de devam ediyoruz.
 
Vizyonumuz; Markamızı, bulunduğumuz sektördeki bilgi ve deneyimimizle güçlendirirken, çevreye ve çalışanlarımızın gelişimine önem vererek, tüm işletmelerimizle değer yaratacak şekilde büyümek, üretmek ve Dünya’nın en kaliteli Waffle zinciri markası olmak.
Misyonumuz; Her şubemizde; önceliğimiz olan müşterilerimize ürünlerimizi uluslar arası kalite ve hijyen standartlarında sunarak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak.
 
İnsanlar sizi neden tercih ediyor?
İnsanların bizi tercih etme sebebleri; Polatlı da ilk ve tek Wafflecı biziz açıkcası. Biz de bu kadar ilgi beklemiyorduk vermiş olduğumuz kaliteli hizmet lezzetli çikolatalar ve her şeyden önemlisi güler yüzümüz insanların bizi olan ilgisini artırdı.
 
Waffle Planeti bu kadar lezzetli yapan ne?
Siz de bilirsiniz ki çikolata deyince akla ilk gelen yer  Belçikadır. Waffle markamızda Belçika menşeli olduğu için bütün ürünlerimiz Belçika’dan gelmektedir. Polatlı halkı Wafflelerımızı sevdi.
 
Geleceğe yönelik hedefleriniz nelerdir?
Polatlı ilçe merkezinde yer arayışı içerisindeyiz. Eğer şartlarımıza uygun bir yer bulduğumuz da Polatlı merkezinde de bir şube açacağız. Bu konuda bizlere çok talep bulunmakta talepleri değerlendireceğiz nasip olursa. Ayrıca Waffle Planet yemek sepetinde faaliyet göstermekte bu da Polatlı'da bir ilk olma özelliğimi taşımaktadır.
 
 
Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: Eşsiz, Lezzet, Waffle, Planet,
Yorumlar
Haber Yazılımı