Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 20:22 Bu haber 794 kez okundu
 
Demir, '' Bayramın tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum ''
Adalet ve Kalkınma Partisi Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, kurban bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı. Demir mesajında, '' Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bayramın tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.
POLATLI Haberi
Demir, ''  Bayramın tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum ''

Adalet ve Kalkınma Partisi Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, kurban bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı. Demir mesajında, ''  Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bayramın tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.


                Bayramlar; Rabbimize ve bütün kardeşlerimizin birbirine yakınlaştığı günlerdir. Bayramlar; toplumun manevi zenginlik kaynağı, millet olmanın şuuruna erdiğimiz müstesna günlerdir. Bu kutlu günler, maddi ve manevi sıkıntıların sona ermesi için dua vesilesidir, muhasebe günleridir, kırgınlıkların dargınlıkların sonlandırıldığı kucaklaşma günleridir. Bizleri bugünlere kavuşturan Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar olsun, mübarek Kurban Bayramı kardeşliğimizin çoğalmasına birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olsun.

                Bizler komşusu aç yatarken, tok yatmayı asla kabul etmeyen bir peygamberin ümmeti olarak huzur, barış ve kardeşliği hakim kılmak için her zaman yardımlaşma ve dayanışma bilinci ile hareket ettik. Bu bilinçle hareket ederek, bayramlarımızı da bu amaca uygun olarak idrak etmeliyiz. Kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutarak, sosyal adaletin gerçekleşmesine katkıda bulunacağız. Kurban vesilesiyle malımızı Allah'ın rızası için paylaşacağız.

                Araçlarıyla yollara çıkan tüm kardeşlerimizden dikkatli olmalarını, hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini; trafik kurallarına uymalarını istiyoruz. Bayram sevincimizi matem havasına çevirmemek için, lütfen hepimiz üzerimize düşenleri yapalım.

                Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, ülkemize aydınlık getirmesi dileğiyle, Tüm İslam Âleminin ve Polatlılı hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, Cenab-ı Allah'tan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice mutlu, huzurlu bayramlara kavuşturmasını diliyorum. '' sözlerine yer verdi.
Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: Demir,, '', , Bayramın, tüm, İslam, Alemine, ve, insanlığa, hayırlar, getirmesini, niyaz, ediyorum, '', ,
Yorumlar
Haber Yazılımı