Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 17:31 Bu haber 136 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Polatlı'ya Geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Hazırlıklar Tamamlanıyor
- Haberi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Polatlı'ya Geliyor

İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşriflerinin beklendiği “Hasat Bayramı” öncesinde Kurum Müdürleri ile yapılan toplantının ardından Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile bir araya geldi.

Toplantı, Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kurum Amirlerinin ve tüm Sivil Toplum Kuruluş Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, 26 Temmuz 2019 Cuma günü saat 17.00’da Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğünde (TİGEM) yapılacak olan “Hasat Bayramı” için teşrifleri beklenen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesi Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile çeşitli görüş alışverişleri yapılarak gerekli bilgiler verildi.

Kaymakam Tunçer, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Polatlı’nın birlik ve beraberliğine yakışır bir şekilde karşılanıp, ağırlanması için gerekli gayretin ve hassasiyetin gösterilerek en iyi şekilde hazırlanılmasını istedi.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın beklenen teşrifleriyle Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğünde (TİGEM) yapılacak olan Hasat Bayramı’na tüm halkımızın davetli olduğunu belirtti.

 
 
Ek alanı
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Recep, Tayyip, Erdoğan, Polatlı'ya, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı