Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 12:36 Bu haber 646 kez okundu
 
BAŞKAN YILDIZKAYA TIP BAYRAMI’NDA SAĞLIK KURUMLARINI ZİYARET ETTİ
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Polatlı’da hizmet veren sağlık kurumlarını ziyaret etti.
POLATLI Haberi
BAŞKAN YILDIZKAYA TIP BAYRAMI’NDA SAĞLIK KURUMLARINI ZİYARET ETTİ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Polatlı’da hizmet veren sağlık kurumlarını ziyaret etti. Ziyaretlerine günün erken saatlerinde Polatlı Devlet Hastanesi’nden başlayan Başkan Yıldızkaya; Can Hastanesi, Şifa Hastanesi ve şehrin dört bir yanındaki Sağlık Ocakları’nda çalışanlarla buluştu. Doktorların, hemşirelerin ve sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; kurumlarda tedavi gören hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “İYİLEŞTİREN, YÜZ GÜLDÜREN, SIHHATLİ BİR HAYAT İÇİN DEVA ÜRETEN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN 14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya gün boyu süren ziyaretlerin ardından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile gerçekleştirdiği açıklamada; “İyileştiren, yüz güldüren, sıhhatli bir hayat için deva üreten doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladık. Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız, kutsal görevlerini yaparken gece gündüz demeden büyük bir özveriyle var güçleriyle çalışarak insan sağlığına hizmet ediyorlar. Şehrimizin dört bir yanında insan hayatını her türlü menfaatin üzerinde tutarak fedakarca hizmet veren tüm hekimlerimizin ve bütün sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı tekraren kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” Cümlelerine yer verdi. 

Kaynak: Editör: Bedri Sinan Taşpınar
Etiketler: BAŞKAN, YILDIZKAYA, TIP, BAYRAMI’NDA, SAĞLIK, KURUMLARINI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı