Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 13:05 Bu haber 827 kez okundu
 
‘AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞUYOR’
Polatlı Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Game Fair 2019 Av Doğa Festivali 7 – 9 Haziran tarihleri arasında Üçpınar Mahallesi Poligon Arazisi’nde av ve doğa severlere kapılarını açacak.
- Haberi
‘AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞUYOR’

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından geleneksel hale getirilen Game Fair Av Doğa Festivali geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce av ve doğa sevdalısını Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlı’da bir araya getirecek. 

 Beş yıldır düzenli olarak Polatlı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Game Fair 2019 Av Doğa Festivali kapsamında üç gün boyunca onlarca farklı yarışma düzenlenecek. Güvenlik önlemleri eşliğinde hiçbir canlı hayvana zarar vermeden gerçekleştirilecek olan av ve doğa yarışmaları; Avcı Trap Atışı, Koşan Domuza Atış Yarışması, Tek Kurşun Atış Yarışması, Havalı Tabanca Atışları, Havalı Tüfek Atışları, Geleceğin Avcıları Atış Yarışması, Sapan Yarışması, Okçuluk Yarışması, Ördek Düdüğü Çalma Yarışması, Avcılık Oskarları Ödül Töreni ve Köpek Irkları Değerlendirme Etkinliği gibi birçok müsabakaya sahne olacak. Müsabakalar sonunda dereceye giren katılımcılara hediyeleri Başkan Yıldızkaya tarafından takdim edilecek.

BAŞKAN YILDIZKAYA “BEŞ YILDIR AV VE DOĞASEVERLERİ ŞEHRİMİZDE AĞIRLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 7 - 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Game Fair 2019 Av Doğa Festivali ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz Game Fair Av Doğa Festivalimize tekrar ev sahipliği yapmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz Av Doğa Festivalleri yüzlerce av ve doğa sevdalısının Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlımızla tanışmasına vesile olmuş, ülke çapında büyük ses getirmiştir. Aldığımız pozitif geri dönüşlerde de bunu görebiliyoruz. Artık geleneksel hale getirdiğimiz ve şehrimizin sosyal hayatına kazandırdığımız festivalimize geçtiğimiz yıllarda katılamayan bir çok avcı arkadaşlarımız, doğa sevdalısı dostlarımız, av malzemeleri tedarikçileri ve vatandaşlarımız büyük bir heyecanla bu yıl düzenleyeceğimiz festivali bekliyor. Bu yıl daha yoğun bir katılımın olacağını tahmin ettiğimiz festivalde, konseptimizi genişleterek bir çok farklı etkinlikliğe yer vereceğiz. 7 – 9 Haziran tarihleri arasında Üçpınar Mahallemizde gerçekleştireceğimiz Game Fair 2019 Av Doğa Festivalimize tüm av ve doğa severleri, avcı camiasını ve tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” Cümlelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘AV, VE, DOĞA, SEVDALILARI, POLATLI’DA, BULUŞUYOR’,
Yorumlar
Haber Yazılımı