Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 13:50 Bu haber 196 kez okundu
 
AQUA PARK’TA STERİLİZASYON ÇALIŞMALARI DÜZENLİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından hizmete açıldığı günden bu yana Polatlı halkından büyük ilgi gören Polatlı Belediyesi Su Parkı vatandaşlarla dolup taşmaya devam ediyor.
POLATLI Haberi
AQUA PARK’TA STERİLİZASYON ÇALIŞMALARI DÜZENLİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Polatlı’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen misafirleri de ağırlayan Aqua Park’ta hijyen ve sterilizasyon çalışmalarına büyük önem gösteriliyor. Polatlı Belediyesi ekipleri tarafından düzenli olarak havuz suyu değişimleri yapılırken; dip temizliği, klorlama, kaydırak temizlikleri de özenle gerçekleştiriliyor. Kafeterya, duş, soyunma kabinleri ve revir kısmının günlük olarak steril hale getirildiği Üçpınar Aqua Parkta; yoğun ilgi gösteren vatandaşların sağlığı için gerekli tüm önlemler alınıyor.

İÇ ANADOLU BÖLGESİNİN EN UCUZ AQUA PARKI

Polatlı Belediyesi tarafından kullanım ücretleri Tam – 40 TL, Öğrenci – 25 TL, 0-6 Yaş – Ücretsiz olarak belirlenen Aqua Park’ta; hafta içi 11.00 – 18.00 saatleri arasında tam gün, hafta sonu yoğunluktan dolayı iki seans halinde 10:30 – 14:30 ve 15:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Bayan misafirlerin gönül rahatlığı ile çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilmeleri için belirlenen kurallar çerçevesinde bayan havuzuna cep telefonu alınmıyor. Hijyen kuralları çerçevesinde bone kullanımının zorunlu olduğu su parkında; mayo, şort, haşema dışındaki havuz kullanımına uygun olmayan kıyafetlerle gelen vatandaşların suya girmesine izin verilmiyor. Polatlı Belediyesi Su Parkı’na dair ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 0533 955 48 99 numarası üzerinden yetkili birime ulaşabilirler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AQUA, PARK’TA, STERİLİZASYON, ÇALIŞMALARI, DÜZENLİ, GERÇEKLEŞTİRİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı