Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 14:22 Bu haber 281 kez okundu
 
AK POLATLI RAMAZAN AYI BASIN AÇIKLAMASI
Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte güzel temennilerde bulundu. Yayınladığı mesajda kardeşliğe, dayanışma ve yardımlaşmaya değinen Demir mesajın devamında şu ifadeleri kullandı;
- Haberi
AK POLATLI RAMAZAN AYI BASIN AÇIKLAMASI

Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan Ramazan ayına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayı, yardımlaşma ve dayanışmanın, kardeşlik duygularımızın arttığı, manevi ferahlığın tüm insanlığı kapladığı, feyiz, bereket, af ve mağfiret kapılarının açıldığı mübarek bir aydır.

Hadisi Şerif’te Allah rızâsı için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teâlâ,  bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar’ buyrulmaktadır. Bizleri ortak düşünce ve değerlerde buluşturan mübarek Ramazan-ı Şerifin, toplumumuzun tüm katmanlarında, hoşgörünün sürekli kılınmasına birlik, beraberlik ve uzlaşma kültürünün yerleşmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan-ı Şerifin Ülkemize, Gönül coğrafyamıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

                                                                           Aysel DEMİR

                                                              Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, POLATLI, RAMAZAN, AYI, BASIN, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı