Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 18:51 Bu haber 406 kez okundu
 
AK PARTİDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM
AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, ramazan dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapıldığını belirtterek, bu zor günlerde de ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarını söyledi.
POLATLI Haberi
AK PARTİDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM

Ak Parti Polatlı İlçe Teşkilatı olarak Ramazan yardımlarınızı yapıyoruz. Bizler  teşkilat olarak içinden geçtiğimiz şu zor günlerde sıkıntıya düşmüş insanlarımıza her zaman olduğu gibi ulaşmanın gayreti içindeyiz.

Ak Parti ailesi olarak hazırladığımız yardım paketlerini  bu zor günler de de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz. Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s.v)’da Hadis-i Şeriflerinde; “Az Sadaka Çok Belayı Def Eder”  "Sadaka suyun ateşi söndürdüğü gibi hataları yok eder."   "Yoksula verilen sadaka bir, akrabaya verilen ise hem sadaka hem de sıla-ı rahim olmak üzere iki sadaka sayılır."     "Ancak iki kişiye gıpta edilir. Bunlar, Allah'ın kendisine verdiği malı hak yolunda harcayan kimse ile Allah'ın kendisine verdiği (ilim ve) hikmete göre karar veren ve onu başkasına öğreten kimsedir."  buyurmaktadır. Ramazan ayı, hayır ve bereket ayıdır. Olanın olmayanla paylaştığı ecrin sevabın arttıgı bir aydayız. Rabbim yapılan hayırları kabul etsin. 

Corona virüsle mücadele ettiğimiz şu zor günleri en kısa zamanda atlatacagız inşallah. Bu kapsamda alınan tedbirlere uyalım. Kendiniz ve sevdiklerimizin sağlıgı için dikkat edelim. Bu zor günleri de devletimiz ve milletimizle birlikte el ele vererek aşacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİDEN, İHTİYAÇ, SAHİBİ, AİLELERE, YARDIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı