Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 09:43 Bu haber 663 kez okundu
 
AK PARTİ POLATLI İLÇE BAŞKANI AYSEL DEMİR'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
POLATLI Haberi
AK PARTİ POLATLI İLÇE BAŞKANI AYSEL DEMİR'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

 Haber alma ve yayma hakkının en etkili araçlarından biri olarak basın, kamuoyunun doğru, tarafsız, eksiksiz ve hızlı bilgi alması açısından büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde demokratik istikrarın devamı, huzur ve güven ortamının, milli menfaatlerin korunması hassasiyetiyle çalışan, ülkemizin daha da güçlenmesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına katkı sağlayan basın mensupları takdiri hak etmektedir.

         Her geçen gün değişen, dönüşen, temel hak ve özgürlükler başta olmak üzere her alanda büyük ilerlemeler kat eden günümüz Türkiye'sinde ve günümüzde anında iletişimin hayati önem taşıdığı küresel dünyada özgür bir basın; Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran, uzun çalışma saatlerini ve mesleğin yıpratıcı ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden fedakarca çalışan, basın mensuplarını, haber alma özgürlüğüne sunduğu katkı sağlayan gayretli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

         Çalışan gazetecilerimizin rahat çalışma koşullarına sahip, emeğinin hakkını alabildiği, kendini geliştirebildiği bir basın ortamına kavuşmaları en büyük dileğimdir. Milletimizin hassasiyetlerini gözeterek toplumsal sorumluluklarının bilinciyle etik ilkelerden ödün vermeden görevini emek ve fedakarlıkla yerine getiren basın mensupları ve gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, POLATLI, İLÇE, BAŞKANI, AYSEL, DEMİR'İN, 10, OCAK, ÇALIŞAN, GAZETECİLER, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı